Skuteczne sposoby na samobójstwo.

Dzisiaj mam dla Was coś specjalnego – opracowane przeze mnie skuteczne sposoby na samobójstwo. Bez ściemy i zbędnego gadania.

2447542822_6ecf0a5d92

Nie zliczę, ile razy chciałam zakończyć swoje życie.

Zapytacie pewnie: jak to możliwe? Zarzucicie mnie toną komplementów, część z Was pewnie stwierdzi, że mam lekkie i łatwe życie, bezproblemowe, inni to dopiero mają problemy. Żydzie, jak możesz mówić o samobójstwie, Ty, taka wesoła, śmiejąca się, paplająca o swoich czechożydkowych bzdurkach.

Jak to możliwe, że ktoś taki jak ja zastanawiał się nad przyspieszeniem swojej śmierci?

Wiecie, powodów jest cała masa. O niektórych nie umiem mówić wprost, na forum publicznym. Mogę jedynie dawać znaki, że takie a takie coś miało miejsce w moim życiu i pchało mnie na tę przysłowiową krawędź dachu czy parapet.

Wystarczy popatrzeć na bliznę po żyletce, którą mam na prawym przedramieniu oraz te, których na co dzień nie widać. Na modyfikacje własnego ciała, w tym siedem kolczyków. Czasem nie trzeba nic innego, tylko zobaczyć, jak drętwieję na widok agresywnych po pijaku ludzi. Albo jak reaguję, kiedy coś mi się nie udaje lub wydarzy się coś, czego nie jestem w stanie zrozumieć.

Nie, inaczej to ujmę. Prościej będzie obserwować mnie, kiedy słyszę teksty w stylu: Nie uda Ci się. Wymyślasz sobie. Przesadzasz. Coś sobie znowu zmyśliłaś. Weź przestań, inni mają gorzej. Zaskakujące, jak bardzo zaradna jesteś, a tak źle się zapowiadało. Powinnaś to i to. Nie powinnaś tego i tego. Chyba ochujałaś. Popierdoliło Cię do reszty? Trzeba się uodpornić na ten świat. Tak jest i się tego nie zmieni. Jest chujowo. Jesteś taka i taka, co ty opowiadasz, weź idź stąd, nie chcę Cię widzieć, zejdź mi z oczu… Dobrze, że nikt Cię nie bije… dlaczego to przeżywasz, nienormalna jesteś, co z Ciebie wyrośnie, wynoś się!…

Jak Ci się nie podoba, to idź na ulicę. Zostań dziwką, prostytutką, idź się kurwić. Mam to gdzieś, co się z Tobą stanie.

Kiedyś nie umiałam reagować chęcią dania w mordę rozmówcy.

Kiedyś potrafiłam spędzić cały wieczór nad rozmyślaniem, w jaki sposób skrócić swoje życie. Nie widziałam innego wyjścia, jak podniesienie na siebie samą ręki. Nie dlatego, że nie chciałam żyć. Bo chciałam, pragnęłam tego życia jak nie wiem, czego. Wiedziałam, że jest piękne.

Ale miałam już dość poniżeń i powyższego pierdolenia. I wrzasków. Do tej pory czasami się wzdrygam, jak ktoś przy mnie krzyczy. A, zapomniałam o odgłosach rzucania czymś o ścianę czy podłogę.

Kochani stali czytelnicy. Ci, którzy trafili na Czechożydka przez przypadek, szukając sposobów na odejście z tego świata. Samobójstwo NIGDY nie jest rozwiązaniem. Jestem żywym dowodem na to, że można uciec, poradzić sobie z problemem, żyć pełnią życia, śmiać się pełną gębą, kochać, układać różne sprawy w swojej głowie. I część z Was ma okazję to widzieć w prawdziwym świecie.

Jeżeli czujecie, że coś jest nie tak, że życie nie ma sensu i zaczynacie szukać złego wyjścia, zatrzymajcie się. Zadzwońcie. Porozmawiajcie. To nie jest tak, że wszyscy mają Was gdzieś.

116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym
22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna
116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia”
800 112 800 – „Telefon Nadziei” dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowej.

Od siebie dodam jeden kontakt:

22 619 60 65 – Telefon do Centrum Odwykowego/Poradni Uzależnień (m.in. od alkoholu), Warszawa, ul. Jagiellońska 34, III klatka, V piętro

Jestem żywym dowodem na to, że jeden telefon może uratować czyjeś życie.

Wpis powstał w ramach akcji Jana Favre ze StayFly.

Grafikę znalazłam w Google. Jeżeli znacie jej autora, dajcie znać, zamieszczę we wpisie stosowną informację.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii blog i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Skuteczne sposoby na samobójstwo.

 1. Laura pisze:

  Mimo tych wszystkich telefonów człowiek myślący o samobójstwie zawsze w dużej mierze pozostanie sam i chyba nie może być inaczej. Zwłaszcza w przypadku osób samotnych, które muszą same dbać o swoje interesy, bez świadomości, że zawsze można na kogoś liczyć.

 2. z pisze:

  PIERDOLENIE!
  Po chuj takie posty, które wcale nie wiążą się z odpowiedzią na SKUTECZNE samobójstwo!

 3. Laura pisze:

  Sposoby na popełnienie samobójstwa są ogólnie znane – nie ma potrzeby szukania w google. Każdy kto obejrzał w swoim życiu chociażby kilka filmów będzie wiedział jak. A rozmowa telefoniczna z bliżej niezidentyfikowaną osobą o najbardziej prywatnych sprawach? Czy ktokolwiek w ogóle ma ochotę na coś takiego?

  • czechozydek pisze:

   Rozumiem twoje podejście – czasem jednak zdarza się, że ktoś szuka sposobu właśnie przez Internet. Nie wiem, z czego to wynika, ale tak się dzieje.
   Co do rozmowy – można nie mieć ochoty. Czasem jednak (wiem to z własnego doświadczenia) warto się przełamać.

   • Em pisze:

    Może wynika to z tego że dla niektórych rzeczą gorszą od popełnienia samobójstwa jest przeżycie go?! Nie ma chyba nic gorszego niż spojrzenie w oczy bliskim których zawiodłeś( no bo to jest raczej zawód dla np rodzica co nie? Być tak samolubnym żeby się targnąć na swoje życie) więc szukają w internecie naprawdę mocnych leków, sposobów i gówno może ich obchodzi czy są bolesne bardziej czy mniej

   • czechozydek pisze:

    Moim zdaniem nie można tego rozpatrywać w kategorii zawodu rodzica – to zbyt poważna sprawa. Normalny rodzic cieszyłby się, że jego dziecko żyje, że przeżyło, nic innego nie byłoby ważniejsze. A jakby któryś rodzic czuł zawód… To chyba nie jest za dobrym człowiekiem moim zdaniem.

   • AM pisze:

    Dla nastolatków, dla młodych osób czy ogólnie dla osób, które przeżywają jakieś chwilowe załamanie nerwowe, takie telefony jak najbardziej mogą być pomocne, ale mnie chodzi raczej o to, że istnieją sytuacje naprawdę bez wyjścia, czy to na tle finansowym, czy osobistym – nawet jeśli osoby piszące tego rodzaju wpisy na blogach same ich nie doświadczyły. I żaden głos w słuchawce, żadna strona internetowa nic tutaj nie pomoże.

 4. X───salasamobojcow.net
  │Forum wzajemnego wsparcia dla osób smutnych
  │Zarejestruj się i podziel się swoimi problemami
  │Pełna akceptacja i zrozumienie.
  X───salasamobojcow.net

 5. Laura pisze:

  Internet nie jest miejscem, gdzie ktokolwiek znajdzie pomoc, nie istnieje w nim żadna odpowiedzialność, a profile mogą być równie dobrze fałszywe. Nie wiem czy istnieje rozwiązanie tego problemu, ale jeśli istnieje to na pewno jest ono indywidualne, nie masowe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s